Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Emilia Kloska

Dyrektor przedszkola

Drodzy Rodzice!
Macie w domu wyjątkowy i niepowtarzalny Skarb, Wasze dziecko. Pragniecie dla Niego wszystkiego, co najlepsze, więc wybór odpowiedniego przedszkola to dla Was ważne i odpowiedzialne zadanie.
W Przedszkolu „Fantazja” znajdziecie wszystko, czego potrzebuje Wasz Maluch.
Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Swoją pasją inspirują i motywują dzieci do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów. Codziennie dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny dzieci, dając im gruntowne przygotowanie do dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

W „Fantazji” nikt się nie nudzi i nie jest samotny. Państwa Skarby znajdą u nas ciepło, życzliwość i troskę, dzięki której będą mogły harmonijnie rozwijać się, uczyć i zdobywać nowe doświadczenia.

Kadra zarządzająca wraz z kadrą pedagogiczną współdziała tak, aby dzieci czuły się u nas bezpieczne i szczęśliwe. Panuje tu atmosfera szacunku i akceptacji. Każdy czuje się ważny i potrzebny.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Joanna Lewna-Winnicka

Kierownik ds. dydaktyczno-wychowawczych

Witam!
W „Fantazji” jestem kierownikiem ds. dydaktyczno-wychowawczych. Ukończyłam Neofilologię ( język rosyjski i język niemiecki ) na WSP w Słupsku oraz Edukację Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem. Staram się uczyć poprzez zabawę, innowacyjne pomysły i doświadczenia. Prywatnie – mama Majki, „niespokojny duch”, człowiek, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu.
W przedszkolu staram się zapewnić naszym maluchom atrakcyjne wycieczki, ciekawe miejsca, ciekawych ludzi. Żeby poznawać, żeby badać, żeby oglądać…  Żeby ciekawie przeżyć dzieciństwo!!!

Anna Boguszewska

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Witajcie!
Jestem nauczycielką edukacji przedszkolnej. Pochodzę z wielodzietnej rodziny i dziećmi zajmuję się od zawsze. Posiadam wykształcenie wyższe – pedagogiczne oraz dodatkowo ukończyłam studium architektoniczne o profilu artystycznym. Kocham malować, rysować, muszę „coś” tworzyć! To moja pasja!
Na moich zajęciach plastycznych dzieci wkraczają w tajemniczy świat sztuki. Wspólnie wyruszamy na poszukiwanie wielkiej przygody, jaką jest tworzenie. Dzieci uczą się, że za pomocą rysunku można wyrazić swoje uczucia i emocje. Poznają co to: kolor, kreska, plama, światło, cień, kompozycja i przestrzeń. Uczymy się wyrażać siebie przez sztukę!

Agata Labenz

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia wyższe licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Wczesna Edukacja z Kształceniem Integracyjnym oraz studia magisterskie o specjalności Pedagogika Szkoły na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuję w Fantazji od samego początku istnienia przedszkola, czyli od 2010 roku. Prywatnie jestem mamą Oliwki.
Współpraca z dziećmi dostarcza mi wiele radości, a każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego.

Agata Nadolna

Nauczycielka rytmiki i tańca

Od kilku lat mam przyjemność prowadzenia zajęć umuzykalniających z Państwa pociechami w przedszkolu Fantazja. Z wykształcenia jestem pedagogiem o specjalności muzyka z plastyką. Już na studiach interesowałam się rytmiką jako dziedziną nauki, a w 2005 r. obroniłam tytuł magistra pisząc pracę na temat wpływu zajęć umuzykalniających na rozwój psychofizyczny dzieci. Zajęcia z dziećmi prowadzę od 2011 r. w wielu placówkach w Tczewie i okolicach. W chwili obecnej prowadząc zajęcia rytmiczne opieram się głównie na metodach C. Orffa, E.Jaques – Dalcroze’a oraz A. i M. Kniessów, pedagogów, którzy opracowali metody wychowania muzycznego oparte głównie na ruchu i zabawach. Mają one szczególny wpływ na rozwój fizyczny dziecka.

Anna Konys

Logopeda

Prowadzę w przedszkolu Fantazja zajęcia logopedyczne. Prywatnie jestem mamą Weroniki i Helenki. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas wolny, a moją pasją jest taniec. Trenuję taniec orientalny. Zawodowo jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i logopedą. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie na kierunku edukacja wczesnoszkolna oraz studia licencjackie w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Swoją wiedzę i warsztat pracy doskonaliłam też na studiach podyplomowych z zakresu logopedii i terapii pedagogicznej. Na moich zajęciach dzieci, bawiąc się, usprawniają swoje narządy artykulacyjne. Ponieważ dla wszechstronnego i harmonijnego rozwoju młodego człowieka bardzo ważny jest ruch, do terapii włączam też elementy logorytmiki. Naturalna i swobodna aktywność w rytm muzyki kształtuje ruchy całego ciała i wpływa bezpośrednio na usprawnianie narządów mownych.

Mateusz i Dominika Kaczyńscy

Instruktorzy z KST

Program „KARATE DLA NAJMŁODSZYCH” to zbiór gier i zabaw połączonych z podstawowymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu karate, ułożony według podstaw metodycznych nauki tej sztuki samoobrony.
Karate to zajęcia, gdzie koncentrujemy się głownie na ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Zestaw ćwiczeń wykonywanych w ramach zajęć został opracowany w porozumieniu z lekarzami rodzinnymi i ortopedami, dzięki czemu zajęcia pozwalają zwalczyć skrzywienia kręgosłupa, płaskostopie oraz działaś wzmacniająco na wady fizyczne dziecka.
Wytrwałość, systematyczność, zwinność, gibkość, panowanie nad emocjami, rozładowanie negatywnych emocji z jednoczesnym odkryciem pozytywnych poprzez poznanie własnych możliwości i przede wszystkim świetna zabawa – tego właśnie uczy się MAŁY KARATEKA.
Program zajęć uwzględnia również pracę nad wzmacnianiem własnej wartości, pokazanie wartości innych ćwiczących, ponadto zajęcia pozwalają dziecku na współdziałanie z grupą.

Agnieszka Szczukowska

Lektorka języka francuskiego

Jestem romanistką i logopedką. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia z najmłodszymi to moja ogromna pasja. Moja przygoda z nauczaniem języka francuskiego zaczęła się w 2003 roku właśnie od kontaktu z dziećmi – w Przedszkolu Francusko-Polskim w Gdyni. W pracy w przedszkolach i szkołach podstawowych zwracam szczególną uwagę na ogólny rozwój dzieci – zabawom językowym zawsze towarzyszą ćwiczenia ruchowe. Ważną rolę w trakcie zajęć odgrywa muzyka. Pracując z dziećmi, wykorzystuję piosenki, wyliczanki oraz ilustrowane gestami wierszyki, którym poświęca się dużo czasu w nauczaniu przedszkolnym we Francji.

Maja Makowska

Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską. Kontynuuję naukę na studiach magisterskich na tym samym kierunku. Miałam okazję pracować zarówno w przedszkolu, z dziećmi i młodzieżą, ale także z dorosłymi. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, praca jako lektor sprawia mi ogromną przyjemność. Język angielski towarzyszy mi także poza pracą, uwielbiam brytyjskie kino, muzykę i literaturę.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.